Dartsdrive ZRDF zondag 17 oktober 2021! inschrijven kan nog tot zaterdag 16-10 12:00uur

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Bull Boyz Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafe `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Bull Boyz - BullShooters 6 - 3
Wapen 9 - Bull Boyz 2 - 7
HHH - Bull Boyz 2 - 7
Bull Boyz - Jolly Jester II vr 22-10-2021
B&S Ut Krisje - Bull Boyz vr 05-11-2021
Bull Boyz - Wapen I vr 19-11-2021
Kieremikkers - Bull Boyz vr 26-11-2021
Bull Boyz - Dun Zatte Schup vr 03-12-2021
Den Hoek 3 - Bull Boyz vr 17-12-2021
Bull Boyz - MultiMaten vr 14-01-2022
Double Trouble - Bull Boyz ma 17-01-2022
BullShooters - Bull Boyz vr 28-01-2022
Bull Boyz - Wapen 9 vr 11-02-2022
Bull Boyz - HHH vr 04-03-2022
Jolly Jester II - Bull Boyz wo 09-03-2022
Bull Boyz - B&S Ut Krisje vr 25-03-2022
Wapen I - Bull Boyz vr 08-04-2022
Bull Boyz - Kieremikkers vr 15-04-2022
Dun Zatte Schup - Bull Boyz vr 22-04-2022
Bull Boyz - Den Hoek 3 vr 13-05-2022
MultiMaten - Bull Boyz vr 20-05-2022
Bull Boyz - Double Trouble vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts