|Bekercompetitie

Hier zie je de stand en kun je alle informatie vinden over de bekercompetitie.

|Speelschema en uitslagen
Ronde 1
Datum Wedstrijd Uitslag
vr 28-10-2022 Dun Zatte Schup - NTH 7 - 2
vr 28-10-2022 HHH - Tokkiestreet 8 - 1
vr 28-10-2022 Kieremikkers - Krisje III 8 - 1
vr 28-10-2022 Praaivangers - Sundarts 6 - 3
ma 24-10-2022 Double Trouble - Den Bels Angels 6 - 3
vr 28-10-2022 Team van x - Bull-IT 6 - 3
vr 28-10-2022 VPV de Knots - Jolly Darts 2 - 7
di 25-10-2022 Bulls Hit - MultiMaten 4 - 5
wo 26-10-2022 Jolly Jester II - B&S Ut Krisje 4 - 5
vr 28-10-2022 H4DC - Jolly Jester I 5 - 4
vr 28-10-2022 Connie Missen - ut Krisje 1 - 8
do 27-10-2022 `t Boomke - Den Bels V 4 - 5
vr 28-10-2022 BullShooters - Den Hoek 3 6 - 3
Den Thuur - BYE 9 - 0
Bull Boyz - BYE 9 - 0
DC Cafe Neefs - BYE 9 - 0

Ronde 2
Datum Wedstrijd Uitslag
vr 09-12-2022 Den Thuur - HHH 2 - 7
vr 09-12-2022 Team van x - Double Trouble 4 - 5
vr 09-12-2022 Den Bels V - B&S Ut Krisje 0 - 9
vr 09-12-2022 H4DC - Dun Zatte Schup 1 - 8
vr 09-12-2022 DC Cafe Neefs - Bull Boyz 1 - 8
vr 09-12-2022 Kieremikkers - Praaivangers 6 - 3
vr 09-12-2022 Jolly Darts - MultiMaten 2 - 7
vr 09-12-2022 ut Krisje - BullShooters 4 - 5

Ronde 3
Datum Wedstrijd Uitslag
ma 30-01-2023 Double Trouble - HHH 6 - 3
vr 03-02-2023 MultiMaten - BullShooters 3 - 6
do 02-02-2023 B&S Ut Krisje - Dun Zatte Schup 8 - 1
vr 03-02-2023 Bull Boyz - Kieremikkers 5 - 4

|Downloads

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts