Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Mastercup

De Mastercup begint ook dit jaar uit een aantal kwalificatietoernooien. Net als voorgaande jaren gaan beste 24 spelers door naar de finaledag.

|Agenda
Datum Locatie Soort
21-09-2019 Sportcafé De Cup (Onder de mast 4a, Zundert) Q1
26-10-2019 Café Jolly Jester (Sint Bavostraat 35, Rijsbergen) Q2
09-11-2019 Café-Zaal Het Wapen van Zundert (Katerstraat 12, Zundert) Q3
07-12-2019 Café van `T (Wernhoutseweg 116, Wernhout) Q4
11-01-2020 Café De Kèrel (Molenstraat 202, Zundert) Q5
08-02-2020 Café De Ossekop (Molenstraat 63, Zundert) Q6
14-03-2020 Café `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert) Q7
04-04-2020 Café-Zaal Victoria (Molenstraat 118, Zundert) Finale
|Stand
# NaamQ1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 Q7 Finale Totaal
1 Smout, J. (Joey) 4 4 5 3 4 0 0 0 20
2 Daemen, J. (Joey) 2 2 6 2 2 0 0 0 14
3 Lochten, J. (Jan) 2 2 4 2 0 3 0 0 13
4 Huijbregts, J. (Joelle) 1 1 3 2 2 2 0 0 11
5 Oomen, J. (Jesper) 2 1 3 0 1 4 0 0 11
6 Herijgens, P. (Peter) 0 3 2 1 1 3 0 0 10
7 Peeters, T. (Tim) 5 5 0 0 0 0 0 0 10
8 Bas Tellekamp 0 0 0 0 3 6 0 0 9
9 Martens, M. (Mike) 3 0 3 0 0 2 0 0 8
10 Kustermans, M.J.H (Maikel) 0 0 0 0 3 5 0 0 8
11 Aernouts, H. (Hans) 1 1 2 0 1 2 0 0 7
12 Delcroix, W. (Wessel) 0 0 0 2 5 0 0 0 7
13 Hassel, J. van (Juul) 0 0 3 3 1 0 0 0 7
14 Lochten, B. (Bas) 0 2 0 0 0 4 0 0 6
15 Buijnsters, J. (Job) 0 3 2 1 0 0 0 0 6
16 Hereijgers, E. (Etienne) 0 0 4 0 2 0 0 0 6
17 Bruijn, J. de (Joost) 2 2 0 0 0 2 0 0 6
18 Kouters, D. (Dennis) 0 0 2 1 1 2 0 0 6
19 Aben, J. (Jan) 0 0 2 0 0 3 0 0 5
20 Aernouts, L. (Lenny) 0 0 0 5 0 0 0 0 5
21 Daemen, M. (Mike) 0 0 2 0 0 2 0 0 4
22 Domen, D. (Davey) 0 0 0 4 0 0 0 0 4
23 Jochems, T. (Tommie) 3 0 0 0 0 0 0 0 3
24 Martens, J. (Jimmy) 1 0 2 0 0 0 0 0 3
25 Kerstens, M (Marvin) 1 1 0 0 1 0 0 0 3
26 Verhaeren, D. (Damien) 0 0 0 0 1 2 0 0 3
27 Raats, E. (Ed) 0 0 0 0 0 3 0 0 3
28 Jochems, Y. (Yoran) 0 0 2 0 0 0 0 0 2
29 Hereijgers, P. (Pascal) 0 0 0 0 2 0 0 0 2
30 Gelton-Raats, P. (Priscilla) 0 0 0 0 0 2 0 0 2
31 ronald catsman 0 0 0 0 1 0 0 0 1
32 Damen, B. (Bram) 0 0 0 1 0 0 0 0 1
33 Bernard, M. (Michel) 0 0 0 1 0 0 0 0 1
34 Bedaf, D. van (Danny) 0 1 0 0 0 0 0 0 1
35 Domen, J. (Jeremy) 0 1 0 0 0 0 0 0 1
|Downloads

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts