2e ZRDF Divisiekampioenschappen . 1e prijs per poule €100,- zaterdag 9 maart Bij café-zaal Victoria . Voor inlichtingen en of inschrijvingen: dartsdrive@zrdf.nl

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
Wapen 9
Locatie Speeldag
Cafe-Zaal Het Wapen van Zundert (Katerstraat 12, Zundert) Vrijdag
Divisie
Poule A
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd (Download ICS)
Wapen 9 - HHH 8 - 1
Jolly Jester II - Wapen 9 3 - 6
Wapen 9 - B&S Ut Krisje 3 - 6
Wapen I - Wapen 9 5 - 4
Double Trouble - Wapen 9 5 - 4
Wapen 9 - Kieremikkers 3 - 6
BullShooters - Wapen 9 7 - 2
Wapen 9 - Bull Boyz 5 - 4
Dun Zatte Schup - Wapen 9 4 - 5
Wapen 9 - Bull-IT 5 - 4
Den Bels I - Wapen 9 7 - 2
HHH - Wapen 9 5 - 4
Wapen 9 - Jolly Jester II 2 - 7
B&S Ut Krisje - Wapen 9 do 22-02-2024
Wapen 9 - Wapen I vr 01-03-2024
Wapen 9 - Double Trouble vr 15-03-2024
Kieremikkers - Wapen 9 vr 22-03-2024
Wapen 9 - BullShooters vr 29-03-2024
Bull Boyz - Wapen 9 vr 12-04-2024
Wapen 9 - Dun Zatte Schup vr 05-04-2024
Bull-IT - Wapen 9 vr 17-05-2024
Wapen 9 - Den Bels I vr 24-05-2024

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts