Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Jolly Darts Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Café Jolly Jester (Sint Bavostraat 35, Rijsbergen)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Jolly Darts - Jolly Jester I vr 13-09-2019
Bulls Hit - Jolly Darts di 17-09-2019
Jolly Darts - Connie Missen vr 27-09-2019
Team van X - Jolly Darts vr 04-10-2019
Jolly Darts - Den Bels V vr 11-10-2019
DC Café Neefs - Jolly Darts vr 25-10-2019
Jolly Darts - `t Boomke vr 01-11-2019
Jolly Darts - Den Bels II vr 08-11-2019
Onderin Is Altijd Goed - Jolly Darts vr 15-11-2019
Jolly Darts - S.G.Z. vr 22-11-2019
Ossekop III - Jolly Darts do 28-11-2019
Jolly Darts - Zeker En Vast vr 13-12-2019
H4DC - Jolly Darts vr 20-12-2019
Jolly Jester I - Jolly Darts vr 10-01-2020
Jolly Darts - Bulls Hit vr 17-01-2020
Connie Missen - Jolly Darts vr 31-01-2020
Jolly Darts - Team van X vr 07-02-2020
Den Bels V - Jolly Darts vr 14-02-2020
Jolly Darts - DC Café Neefs vr 06-03-2020
`t Boomke - Jolly Darts vr 13-03-2020
Den Bels II - Jolly Darts do 16-03-2020
Jolly Darts - Onderin Is Altijd Goed vr 27-03-2020
S.G.Z. - Jolly Darts wo 01-04-2020
Jolly Darts - Ossekop III vr 10-04-2020
Zeker En Vast - Jolly Darts vr 24-04-2020
Jolly Darts - H4DC vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts