competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Victoria II Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Cafe-Zaal Victoria (Molenstraat 118, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Bull-IT - Victoria II V - V
Victoria II - ut Krisje V - V
NTH - Victoria II V - V
Victoria II - Tokkiestreet V - V
Den Bels Angels - Victoria II V - V
Victoria II - Den Hoek II V - V
Sundarts - Victoria II V - V
Victoria II - Praaivangers V - V
Krisje III - Victoria II V - V
Victoria II - De Toekomst V - V
VPV de Knots - Victoria II V - V
Victoria III - Victoria II V - V
Victoria II - Factor 180 V - V
Victoria II - Bull-IT vr 08-01-2021
ut Krisje - Victoria II vr 15-01-2021
Victoria II - NTH vr 29-01-2021
Tokkiestreet - Victoria II vr 05-02-2021
Victoria II - Den Bels Angels vr 19-02-2021
Den Hoek II - Victoria II vr 26-02-2021
Victoria II - Sundarts vr 12-03-2021
Praaivangers - Victoria II vr 19-03-2021
Victoria II - Krisje III vr 26-03-2021
De Toekomst - Victoria II vr 02-04-2021
Victoria II - VPV de Knots vr 16-04-2021
Victoria II - Victoria III vr 23-04-2021
Factor 180 - Victoria II vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts