Dartsdrive ZRDF zondag 17 oktober 2021! inschrijven kan nog tot zaterdag 16-10 12:00uur

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Zeker En Vast Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Cafe Den Bels (Molenstraat 148, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Zeker En Vast - Den Bels V 5 - 4
Jolly Jester I - Zeker En Vast 6 - 3
Zeker En Vast - Connie Missen 6 - 3
Den Thuur - Zeker En Vast 4 - 5
Zeker En Vast - `t Boomke vr 22-10-2021
Ossekop III - Zeker En Vast do 04-11-2021
Zeker En Vast - Krisje III vr 12-11-2021
Jolly Darts - Zeker En Vast vr 19-11-2021
Zeker En Vast - DC Cafe Neefs vr 03-12-2021
Bulls Hit - Zeker En Vast di 14-12-2021
Zeker En Vast - Team van x vr 14-01-2022
H4DC - Zeker En Vast vr 21-01-2022
Den Bels V - Zeker En Vast vr 28-01-2022
Zeker En Vast - Jolly Jester I vr 11-02-2022
Connie Missen - Zeker En Vast vr 18-02-2022
Zeker En Vast - Den Thuur vr 04-03-2022
`t Boomke - Zeker En Vast vr 11-03-2022
Zeker En Vast - Ossekop III vr 25-03-2022
Krisje III - Zeker En Vast vr 01-04-2022
Zeker En Vast - Jolly Darts vr 08-04-2022
DC Cafe Neefs - Zeker En Vast vr 22-04-2022
Zeker En Vast - Bulls Hit vr 13-05-2022
Team van x - Zeker En Vast vr 20-05-2022
Zeker En Vast - H4DC vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts