Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Sundarts Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Café `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Factor 180 - Sundarts vr 13-09-2019
Sundarts - Victoria II vr 20-09-2019
Victoria III - Sundarts vr 27-09-2019
Sundarts - Bull-IT vr 04-10-2019
VPV de Knots - Sundarts vr 11-10-2019
Sundarts - Ut Krisje vr 25-10-2019
Den Bels Angels - Sundarts vr 01-11-2019
Praaivangers - Sundarts vr 08-11-2019
Sundarts - NTH vr 15-11-2019
De Toekomst - Sundarts vr 22-11-2019
Sundarts - Tokkiestreet vr 29-11-2019
Krisje III - Sundarts vr 13-12-2019
Sundarts - Den Hoek II vr 20-12-2019
Sundarts - Factor 180 vr 10-01-2020
Victoria II - Sundarts vr 17-01-2020
Sundarts - Victoria III vr 31-01-2020
Bull-IT - Sundarts vr 07-02-2020
Sundarts - VPV de Knots vr 14-02-2020
Ut Krisje - Sundarts vr 06-03-2020
Sundarts - Den Bels Angels vr 13-03-2020
Sundarts - Praaivangers vr 20-03-2020
NTH - Sundarts vr 27-03-2020
Sundarts - De Toekomst vr 03-04-2020
Tokkiestreet - Sundarts vr 10-04-2020
Sundarts - Krisje III vr 24-04-2020
Den Hoek II - Sundarts vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts