|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
Jolly Jester II
Locatie Speeldag
Cafe Jolly Jester (Sint Bavostraat 35, Rijsbergen) Woensdag
Divisie
Poule A
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Wapen I - Jolly Jester II 3 - 6
Jolly Jester II - HHH wo 28-09-2022
Kieremikkers - Jolly Jester II vr 07-10-2022
Jolly Jester II - B&S Ut Krisje wo 19-10-2022
MultiMaten - Jolly Jester II vr 04-11-2022
Jolly Jester II - Den Bels I wo 09-11-2022
Jolly Jester II - Dun Zatte Schup wo 23-11-2022
Wapen 9 - Jolly Jester II vr 02-12-2022
Jolly Jester II - Bull Boyz wo 14-12-2022
BullShooters - Jolly Jester II vr 13-01-2023
Jolly Jester II - Den Bels Angels wo 18-01-2023
Jolly Jester II - Wapen I wo 25-01-2023
HHH - Jolly Jester II vr 10-02-2023
Jolly Jester II - Kieremikkers wo 15-02-2023
B&S Ut Krisje - Jolly Jester II do 09-03-2023
Jolly Jester II - MultiMaten wo 22-03-2023
Den Bels I - Jolly Jester II vr 31-03-2023
Dun Zatte Schup - Jolly Jester II vr 14-04-2023
Jolly Jester II - Wapen 9 wo 19-04-2023
Bull Boyz - Jolly Jester II vr 12-05-2023
Jolly Jester II - BullShooters wo 17-05-2023
Den Bels Angels - Jolly Jester II vr 26-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts