|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
Wapen I
Locatie Speeldag
Cafe-Zaal Het Wapen van Zundert (Katerstraat 12, Zundert) Vrijdag
Divisie
Poule A
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Wapen I - Jolly Jester II 3 - 6
B&S Ut Krisje - Wapen I do 29-09-2022
Wapen I - MultiMaten vr 07-10-2022
Den Bels I - Wapen I vr 14-10-2022
Dun Zatte Schup - Wapen I vr 04-11-2022
Wapen I - Wapen 9 vr 11-11-2022
Bull Boyz - Wapen I vr 18-11-2022
Wapen I - BullShooters vr 25-11-2022
Den Bels Angels - Wapen I vr 02-12-2022
Wapen I - HHH vr 13-01-2023
Kieremikkers - Wapen I vr 20-01-2023
Jolly Jester II - Wapen I wo 25-01-2023
Wapen I - B&S Ut Krisje vr 10-02-2023
MultiMaten - Wapen I vr 24-02-2023
Wapen I - Den Bels I vr 03-03-2023
Wapen I - Dun Zatte Schup vr 24-03-2023
Wapen 9 - Wapen I vr 31-03-2023
Wapen I - Bull Boyz vr 07-04-2023
BullShooters - Wapen I vr 14-04-2023
Wapen I - Den Bels Angels vr 21-04-2023
HHH - Wapen I vr 19-05-2023
Wapen I - Kieremikkers vr 26-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts