|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
Tokkiestreet
Locatie Speeldag
Cafe de Kerel (Molenstraat 202, Zundert) Vrijdag
Divisie
Poule B
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Bull-IT - Tokkiestreet
Tokkiestreet - Victoria II vr 30-09-2022
VPV de Knots - Tokkiestreet vr 07-10-2022
Tokkiestreet - Double Trouble vr 14-10-2022
Victoria III - Tokkiestreet vr 21-10-2022
Tokkiestreet - Krisje III vr 04-11-2022
ut Krisje - Tokkiestreet vr 11-11-2022
Tokkiestreet - Praaivangers vr 18-11-2022
Sundarts - Tokkiestreet vr 25-11-2022
Jolly Darts - Tokkiestreet vr 02-12-2022
Tokkiestreet - De Toekomst vr 16-12-2022
Den Hoek 3 - Tokkiestreet vr 13-01-2023
Tokkiestreet - Den Hoek II vr 20-01-2023
Tokkiestreet - Bull-IT vr 27-01-2023
Victoria II - Tokkiestreet vr 10-02-2023
Tokkiestreet - VPV de Knots vr 24-02-2023
Double Trouble - Tokkiestreet ma 27-02-2023
Tokkiestreet - Victoria III vr 10-03-2023
Krisje III - Tokkiestreet vr 24-03-2023
Tokkiestreet - ut Krisje vr 31-03-2023
Praaivangers - Tokkiestreet vr 07-04-2023
Tokkiestreet - Sundarts vr 14-04-2023
Tokkiestreet - Jolly Darts vr 21-04-2023
De Toekomst - Tokkiestreet vr 12-05-2023
Tokkiestreet - Den Hoek 3 vr 19-05-2023
Den Hoek II - Tokkiestreet vr 26-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts