2e ZRDF Divisiekampioenschappen . 1e prijs per poule €100,- zaterdag 9 maart Bij café-zaal Victoria . Voor inlichtingen en of inschrijvingen: dartsdrive@zrdf.nl

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
ut Krisje
Locatie Speeldag
Cafe Ut Krisje (Sint Bavostraat 77, Rijsbergen) Vrijdag
Divisie
Poule B
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd (Download ICS)
ut Krisje - Tokkiestreet 8 - 1
Praaivangers - ut Krisje 3 - 6
ut Krisje - Den Hoek 3 4 - 5
Den Hoek II - ut Krisje 2 - 7
ut Krisje - Victoria III 7 - 2
ut Krisje - Sundarts 6 - 3
ut Krisje - Den Bels Angels 6 - 3
VPV de Knots - ut Krisje 5 - 4
ut Krisje - Team van x 8 - 1
De Toekomst - ut Krisje 7 - 2
ut Krisje - MultiMaten 5 - 4
Krisje 3 - ut Krisje 5 - 4
Tokkiestreet - ut Krisje 4 - 5
ut Krisje - Praaivangers 5 - 4
Den Hoek 3 - ut Krisje vr 23-02-2024
ut Krisje - Den Hoek II vr 01-03-2024
Victoria III - ut Krisje vr 08-03-2024
Sundarts - ut Krisje vr 15-03-2024
Den Bels Angels - ut Krisje vr 22-03-2024
ut Krisje - VPV de Knots vr 29-03-2024
Team van x - ut Krisje vr 12-04-2024
ut Krisje - De Toekomst vr 19-04-2024
MultiMaten - ut Krisje vr 26-04-2024
ut Krisje - Krisje 3 vr 17-05-2024

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts