|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
Praaivangers
Locatie Speeldag
Cafe van `T (Wernhoutseweg 116, Wernhout) Vrijdag
Divisie
Poule B
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
VPV de Knots - Praaivangers 7 - 2
Praaivangers - Double Trouble vr 30-09-2022
Victoria III - Praaivangers vr 07-10-2022
Praaivangers - Krisje III vr 14-10-2022
ut Krisje - Praaivangers vr 21-10-2022
Jolly Darts - Praaivangers vr 04-11-2022
Praaivangers - Sundarts vr 11-11-2022
Tokkiestreet - Praaivangers vr 18-11-2022
Praaivangers - De Toekomst vr 25-11-2022
Den Hoek 3 - Praaivangers vr 02-12-2022
Praaivangers - Den Hoek II vr 16-12-2022
Bull-IT - Praaivangers vr 13-01-2023
Praaivangers - Victoria II vr 20-01-2023
Praaivangers - VPV de Knots vr 27-01-2023
Double Trouble - Praaivangers ma 06-02-2023
Praaivangers - Victoria III vr 24-02-2023
Krisje III - Praaivangers vr 03-03-2023
Praaivangers - ut Krisje vr 10-03-2023
Praaivangers - Jolly Darts vr 24-03-2023
Sundarts - Praaivangers vr 31-03-2023
Praaivangers - Tokkiestreet vr 07-04-2023
De Toekomst - Praaivangers vr 14-04-2023
Praaivangers - Den Hoek 3 vr 21-04-2023
Den Hoek II - Praaivangers vr 12-05-2023
Praaivangers - Bull-IT vr 19-05-2023
Victoria II - Praaivangers vr 26-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts