|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
B&S Ut Krisje
Locatie Speeldag
Cafe Ut Krisje (Sint Bavostraat 77, Rijsbergen) Donderdag
Divisie
Poule A
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Bels Angels - B&S Ut Krisje 2 - 7
B&S Ut Krisje - Wapen I do 29-09-2022
HHH - B&S Ut Krisje vr 07-10-2022
B&S Ut Krisje - Kieremikkers do 13-10-2022
Jolly Jester II - B&S Ut Krisje wo 19-10-2022
B&S Ut Krisje - MultiMaten do 10-11-2022
Den Bels I - B&S Ut Krisje vr 18-11-2022
Dun Zatte Schup - B&S Ut Krisje vr 02-12-2022
B&S Ut Krisje - Wapen 9 do 15-12-2022
Bull Boyz - B&S Ut Krisje vr 13-01-2023
B&S Ut Krisje - BullShooters do 19-01-2023
B&S Ut Krisje - Den Bels Angels do 26-01-2023
Wapen I - B&S Ut Krisje vr 10-02-2023
B&S Ut Krisje - HHH do 23-02-2023
Kieremikkers - B&S Ut Krisje vr 03-03-2023
B&S Ut Krisje - Jolly Jester II do 09-03-2023
MultiMaten - B&S Ut Krisje vr 31-03-2023
B&S Ut Krisje - Den Bels I do 06-04-2023
B&S Ut Krisje - Dun Zatte Schup do 20-04-2023
Wapen 9 - B&S Ut Krisje vr 12-05-2023
B&S Ut Krisje - Bull Boyz do 18-05-2023
BullShooters - B&S Ut Krisje vr 26-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts