competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
B&S Ut Krisje Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafe Ut Krisje (Sint Bavostraat 77, Rijsbergen)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Hoek 3 - B&S Ut Krisje 6 - 3
B&S Ut Krisje - Jolly Jester II vr 18-09-2020
HHH - B&S Ut Krisje V - V
MultiMaten - B&S Ut Krisje V - V
B&S Ut Krisje - BullShooters vr 09-10-2020
Wapen V - B&S Ut Krisje V - V
B&S Ut Krisje - Dun Zatte Schup V - V
Den Bels I - B&S Ut Krisje vr 06-11-2020
B&S Ut Krisje - Bull Boyz vr 13-11-2020
Double Trouble - B&S Ut Krisje ma 16-11-2020
B&S Ut Krisje - De Kereltjes vr 27-11-2020
Kieremikkers - B&S Ut Krisje vr 11-12-2020
B&S Ut Krisje - Wapen I V - V
B&S Ut Krisje - Den Hoek 3 vr 08-01-2021
Jolly Jester II - B&S Ut Krisje wo 13-01-2021
B&S Ut Krisje - HHH vr 29-01-2021
B&S Ut Krisje - MultiMaten vr 05-02-2021
BullShooters - B&S Ut Krisje vr 19-02-2021
B&S Ut Krisje - Wapen V vr 26-02-2021
Dun Zatte Schup - B&S Ut Krisje vr 12-03-2021
B&S Ut Krisje - Den Bels I vr 19-03-2021
Bull Boyz - B&S Ut Krisje vr 26-03-2021
B&S Ut Krisje - Double Trouble vr 02-04-2021
De Kereltjes - B&S Ut Krisje ma 12-04-2021
B&S Ut Krisje - Kieremikkers vr 23-04-2021
Wapen I - B&S Ut Krisje vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts