Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
BullShooters Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Café `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
De Kereltjes - BullShooters ma 09-09-2019
B&S Ut Krisje - BullShooters vr 20-09-2019
BullShooters - Jolly Jester II vr 27-09-2019
Den Hoek 3 - BullShooters vr 04-10-2019
BullShooters - Wapen I vr 11-10-2019
MultiMaten - BullShooters vr 25-10-2019
BullShooters - HHH vr 01-11-2019
Kieremikkers - BullShooters vr 08-11-2019
BullShooters - Double Trouble vr 15-11-2019
Den Bels I - BullShooters vr 22-11-2019
BullShooters - Dun Zatte Schup vr 29-11-2019
Wapen V - BullShooters vr 13-12-2019
BullShooters - Bull Boyz vr 20-12-2019
BullShooters - De Kereltjes vr 10-01-2020
BullShooters - B&S Ut Krisje vr 17-01-2020
Jolly Jester II - BullShooters wo 29-01-2020
BullShooters - Den Hoek 3 vr 07-02-2020
Wapen I - BullShooters vr 14-02-2020
BullShooters - MultiMaten vr 06-03-2020
HHH - BullShooters vr 13-03-2020
BullShooters - Kieremikkers vr 20-03-2020
Double Trouble - BullShooters ma 23-03-2020
BullShooters - Den Bels I vr 03-04-2020
Dun Zatte Schup - BullShooters vr 10-04-2020
BullShooters - Wapen V vr 24-04-2020
Bull Boyz - BullShooters vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts