|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
Zeker En Vast
Locatie Speeldag
Cafe Den Bels (Molenstraat 148, Zundert) Vrijdag
Divisie
Poule C
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Bels V - Zeker En Vast 3 - 6
Zeker En Vast - Ossekop III vr 30-09-2022
Bulls Hit - Zeker En Vast di 04-10-2022
Zeker En Vast - Jolly Jester I vr 14-10-2022
Den Thuur - Zeker En Vast vr 21-10-2022
Zeker En Vast - Connie Missen vr 04-11-2022
NTH - Zeker En Vast vr 11-11-2022
Zeker En Vast - `t Boomke vr 25-11-2022
Zeker En Vast - Team van x vr 16-12-2022
DC Cafe Neefs - Zeker En Vast vr 13-01-2023
Zeker En Vast - H4DC vr 20-01-2023
Zeker En Vast - Den Bels V vr 27-01-2023
Ossekop III - Zeker En Vast do 09-02-2023
Zeker En Vast - Bulls Hit vr 24-02-2023
Jolly Jester I - Zeker En Vast vr 03-03-2023
Zeker En Vast - Den Thuur vr 10-03-2023
Connie Missen - Zeker En Vast vr 24-03-2023
Zeker En Vast - NTH vr 31-03-2023
`t Boomke - Zeker En Vast do 13-04-2023
Team van x - Zeker En Vast vr 12-05-2023
Zeker En Vast - DC Cafe Neefs vr 19-05-2023
H4DC - Zeker En Vast vr 26-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts