competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
De Kereltjes Maandag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafe-Zaal Victoria (Molenstraat 118, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
De Kereltjes - Dun Zatte Schup V - V
Den Bels I - De Kereltjes
De Kereltjes - Bull Boyz ma 21-09-2020
Double Trouble - De Kereltjes ma 28-09-2020
De Kereltjes - MultiMaten V - V
De Kereltjes - Kieremikkers ma 12-10-2020
Wapen I - De Kereltjes V - V
De Kereltjes - Den Hoek 3 ma 02-11-2020
Jolly Jester II - De Kereltjes wo 11-11-2020
De Kereltjes - HHH V - V
B&S Ut Krisje - De Kereltjes vr 27-11-2020
De Kereltjes - BullShooters ma 07-12-2020
Wapen V - De Kereltjes V - V
Dun Zatte Schup - De Kereltjes vr 08-01-2021
De Kereltjes - Den Bels I ma 11-01-2021
Bull Boyz - De Kereltjes vr 29-01-2021
De Kereltjes - Double Trouble ma 01-02-2021
MultiMaten - De Kereltjes vr 19-02-2021
Kieremikkers - De Kereltjes vr 26-02-2021
De Kereltjes - Wapen I ma 08-03-2021
Den Hoek 3 - De Kereltjes vr 19-03-2021
De Kereltjes - Jolly Jester II ma 22-03-2021
HHH - De Kereltjes vr 02-04-2021
De Kereltjes - B&S Ut Krisje ma 12-04-2021
BullShooters - De Kereltjes vr 23-04-2021
De Kereltjes - Wapen V ma 10-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts