competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
De Toekomst Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Cafe De Toekomst (Pastoor de Bakkerstraat 19, Achtmaal)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
NTH - De Toekomst 6 - 3
De Toekomst - Tokkiestreet vr 18-09-2020
Den Bels Angels - De Toekomst vr 25-09-2020
De Toekomst - Den Hoek II vr 02-10-2020
Sundarts - De Toekomst V - V
De Toekomst - Praaivangers vr 16-10-2020
Krisje III - De Toekomst vr 23-10-2020
Victoria III - De Toekomst V - V
De Toekomst - VPV de Knots V - V
Victoria II - De Toekomst V - V
De Toekomst - Factor 180 V - V
Bull-IT - De Toekomst vr 11-12-2020
De Toekomst - ut Krisje vr 18-12-2020
De Toekomst - NTH vr 08-01-2021
Tokkiestreet - De Toekomst vr 15-01-2021
De Toekomst - Den Bels Angels vr 29-01-2021
Den Hoek II - De Toekomst vr 05-02-2021
De Toekomst - Sundarts vr 19-02-2021
Praaivangers - De Toekomst vr 26-02-2021
De Toekomst - Krisje III vr 12-03-2021
De Toekomst - Victoria III vr 19-03-2021
VPV de Knots - De Toekomst vr 26-03-2021
De Toekomst - Victoria II vr 02-04-2021
Factor 180 - De Toekomst vr 16-04-2021
De Toekomst - Bull-IT vr 23-04-2021
ut Krisje - De Toekomst vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts