|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
De Toekomst
Locatie Speeldag
Cafe De Toekomst (Pastoor de Bakkerstraat 19, Achtmaal) Vrijdag
Divisie
Poule B
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Hoek II - De Toekomst 7 - 2
De Toekomst - Bull-IT vr 30-09-2022
Victoria II - De Toekomst vr 07-10-2022
De Toekomst - VPV de Knots vr 14-10-2022
Double Trouble - De Toekomst ma 17-10-2022
De Toekomst - Victoria III vr 04-11-2022
Krisje III - De Toekomst vr 11-11-2022
De Toekomst - ut Krisje vr 18-11-2022
Praaivangers - De Toekomst vr 25-11-2022
De Toekomst - Sundarts vr 02-12-2022
Tokkiestreet - De Toekomst vr 16-12-2022
Jolly Darts - De Toekomst vr 13-01-2023
De Toekomst - Den Hoek 3 vr 20-01-2023
De Toekomst - Den Hoek II vr 27-01-2023
Bull-IT - De Toekomst vr 10-02-2023
De Toekomst - Victoria II vr 24-02-2023
VPV de Knots - De Toekomst vr 03-03-2023
De Toekomst - Double Trouble vr 10-03-2023
Victoria III - De Toekomst vr 24-03-2023
De Toekomst - Krisje III vr 31-03-2023
ut Krisje - De Toekomst vr 07-04-2023
De Toekomst - Praaivangers vr 14-04-2023
Sundarts - De Toekomst vr 21-04-2023
De Toekomst - Tokkiestreet vr 12-05-2023
De Toekomst - Jolly Darts vr 19-05-2023
Den Hoek 3 - De Toekomst vr 26-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts