|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
ut Krisje
Locatie Speeldag
Cafe Ut Krisje (Sint Bavostraat 77, Rijsbergen) Vrijdag
Divisie
Poule B
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Double Trouble - ut Krisje 4 - 5
ut Krisje - Victoria III vr 30-09-2022
Krisje III - ut Krisje vr 07-10-2022
Jolly Darts - ut Krisje vr 14-10-2022
ut Krisje - Praaivangers vr 21-10-2022
Sundarts - ut Krisje vr 04-11-2022
ut Krisje - Tokkiestreet vr 11-11-2022
De Toekomst - ut Krisje vr 18-11-2022
ut Krisje - Den Hoek 3 vr 25-11-2022
Den Hoek II - ut Krisje vr 02-12-2022
ut Krisje - Bull-IT vr 16-12-2022
Victoria II - ut Krisje vr 13-01-2023
ut Krisje - VPV de Knots vr 20-01-2023
ut Krisje - Double Trouble vr 27-01-2023
Victoria III - ut Krisje vr 10-02-2023
ut Krisje - Krisje III vr 24-02-2023
ut Krisje - Jolly Darts vr 03-03-2023
Praaivangers - ut Krisje vr 10-03-2023
ut Krisje - Sundarts vr 24-03-2023
Tokkiestreet - ut Krisje vr 31-03-2023
ut Krisje - De Toekomst vr 07-04-2023
Den Hoek 3 - ut Krisje vr 14-04-2023
ut Krisje - Den Hoek II vr 21-04-2023
Bull-IT - ut Krisje vr 12-05-2023
ut Krisje - Victoria II vr 19-05-2023
VPV de Knots - ut Krisje vr 26-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts