|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
Krisje III
Locatie Speeldag
Cafe Ut Krisje (Sint Bavostraat 77, Rijsbergen) Vrijdag
Divisie
Poule B
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Victoria III - Krisje III 2 - 7
Jolly Darts - Krisje III vr 30-09-2022
Krisje III - ut Krisje vr 07-10-2022
Praaivangers - Krisje III vr 14-10-2022
Krisje III - Sundarts vr 21-10-2022
Tokkiestreet - Krisje III vr 04-11-2022
Krisje III - De Toekomst vr 11-11-2022
Den Hoek 3 - Krisje III vr 18-11-2022
Krisje III - Den Hoek II vr 25-11-2022
Bull-IT - Krisje III vr 02-12-2022
Krisje III - Victoria II vr 16-12-2022
VPV de Knots - Krisje III vr 13-01-2023
Krisje III - Double Trouble vr 20-01-2023
Krisje III - Victoria III vr 27-01-2023
Krisje III - Jolly Darts vr 10-02-2023
ut Krisje - Krisje III vr 24-02-2023
Krisje III - Praaivangers vr 03-03-2023
Sundarts - Krisje III vr 10-03-2023
Krisje III - Tokkiestreet vr 24-03-2023
De Toekomst - Krisje III vr 31-03-2023
Krisje III - Den Hoek 3 vr 07-04-2023
Den Hoek II - Krisje III vr 14-04-2023
Krisje III - Bull-IT vr 21-04-2023
Victoria II - Krisje III vr 12-05-2023
Krisje III - VPV de Knots vr 19-05-2023
Double Trouble - Krisje III ma 22-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts