Dartsdrive ZRDF zondag 17 oktober 2021! inschrijven kan nog tot zaterdag 16-10 12:00uur

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Jolly Jester II Woensdag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafe Jolly Jester (Sint Bavostraat 35, Rijsbergen)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
HHH - Jolly Jester II 1 - 8
Jolly Jester II - B&S Ut Krisje 6 - 3
Bull Boyz - Jolly Jester II vr 22-10-2021
Jolly Jester II - Wapen I wo 03-11-2021
Kieremikkers - Jolly Jester II vr 12-11-2021
Jolly Jester II - Dun Zatte Schup wo 17-11-2021
Den Hoek 3 - Jolly Jester II vr 26-11-2021
Jolly Jester II - MultiMaten wo 01-12-2021
Double Trouble - Jolly Jester II ma 13-12-2021
Jolly Jester II - BullShooters wo 12-01-2022
Wapen 9 - Jolly Jester II vr 21-01-2022
Jolly Jester II - HHH wo 09-02-2022
B&S Ut Krisje - Jolly Jester II vr 04-03-2022
Jolly Jester II - Bull Boyz wo 09-03-2022
Wapen I - Jolly Jester II vr 25-03-2022
Jolly Jester II - Kieremikkers wo 30-03-2022
Dun Zatte Schup - Jolly Jester II vr 08-04-2022
Jolly Jester II - Den Hoek 3 wo 13-04-2022
MultiMaten - Jolly Jester II vr 22-04-2022
Jolly Jester II - Double Trouble wo 11-05-2022
BullShooters - Jolly Jester II vr 20-05-2022
Jolly Jester II - Wapen 9 wo 25-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts