competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Tokkiestreet Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Cafe De Kerel (Molenstraat 202, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Tokkiestreet - Krisje III 3 - 6
De Toekomst - Tokkiestreet vr 18-09-2020
Tokkiestreet - VPV de Knots V - V
Victoria II - Tokkiestreet V - V
Tokkiestreet - Factor 180 V - V
Bull-IT - Tokkiestreet vr 16-10-2020
Tokkiestreet - ut Krisje vr 23-10-2020
NTH - Tokkiestreet vr 06-11-2020
Tokkiestreet - Victoria III V - V
Tokkiestreet - Den Bels Angels vr 20-11-2020
Den Hoek II - Tokkiestreet vr 27-11-2020
Tokkiestreet - Sundarts V - V
Praaivangers - Tokkiestreet vr 18-12-2020
Krisje III - Tokkiestreet vr 08-01-2021
Tokkiestreet - De Toekomst vr 15-01-2021
VPV de Knots - Tokkiestreet vr 29-01-2021
Tokkiestreet - Victoria II vr 05-02-2021
Factor 180 - Tokkiestreet vr 19-02-2021
Tokkiestreet - Bull-IT vr 26-02-2021
ut Krisje - Tokkiestreet vr 12-03-2021
Tokkiestreet - NTH vr 19-03-2021
Victoria III - Tokkiestreet vr 26-03-2021
Den Bels Angels - Tokkiestreet vr 02-04-2021
Tokkiestreet - Den Hoek II vr 16-04-2021
Sundarts - Tokkiestreet vr 23-04-2021
Tokkiestreet - Praaivangers vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts