|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
Victoria II
Locatie Speeldag
Cafe-Zaal Victoria (Molenstraat 118, Zundert) Vrijdag
Divisie
Poule B
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Victoria II - Sundarts 2 - 7
Tokkiestreet - Victoria II vr 30-09-2022
Victoria II - De Toekomst vr 07-10-2022
Den Hoek 3 - Victoria II vr 14-10-2022
Victoria II - Den Hoek II vr 21-10-2022
Bull-IT - Victoria II vr 04-11-2022
Victoria II - Jolly Darts vr 11-11-2022
Victoria II - VPV de Knots vr 18-11-2022
Double Trouble - Victoria II ma 21-11-2022
Victoria II - Victoria III vr 02-12-2022
Krisje III - Victoria II vr 16-12-2022
Victoria II - ut Krisje vr 13-01-2023
Praaivangers - Victoria II vr 20-01-2023
Sundarts - Victoria II vr 27-01-2023
Victoria II - Tokkiestreet vr 10-02-2023
De Toekomst - Victoria II vr 24-02-2023
Victoria II - Den Hoek 3 vr 03-03-2023
Den Hoek II - Victoria II vr 10-03-2023
Victoria II - Bull-IT vr 24-03-2023
Jolly Darts - Victoria II vr 31-03-2023
VPV de Knots - Victoria II vr 07-04-2023
Victoria II - Double Trouble vr 14-04-2023
Victoria III - Victoria II vr 21-04-2023
Victoria II - Krisje III vr 12-05-2023
ut Krisje - Victoria II vr 19-05-2023
Victoria II - Praaivangers vr 26-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts