Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Krisje III Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Café Ut Krisje (Sint Bavostraat 77, Rijsbergen)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Krisje III - De Toekomst vr 13-09-2019
Tokkiestreet - Krisje III vr 20-09-2019
Krisje III - Praaivangers vr 27-09-2019
Krisje III - Den Hoek II vr 04-10-2019
Factor 180 - Krisje III vr 11-10-2019
Krisje III - Victoria II vr 25-10-2019
Victoria III - Krisje III vr 01-11-2019
Krisje III - Bull-IT vr 08-11-2019
VPV de Knots - Krisje III vr 15-11-2019
Krisje III - Ut Krisje vr 22-11-2019
Den Bels Angels - Krisje III vr 29-11-2019
Krisje III - Sundarts vr 13-12-2019
NTH - Krisje III vr 20-12-2019
De Toekomst - Krisje III vr 10-01-2020
Krisje III - Tokkiestreet vr 17-01-2020
Praaivangers - Krisje III vr 31-01-2020
Den Hoek II - Krisje III vr 07-02-2020
Krisje III - Factor 180 vr 14-02-2020
Victoria II - Krisje III vr 06-03-2020
Krisje III - Victoria III vr 13-03-2020
Bull-IT - Krisje III vr 20-03-2020
Krisje III - VPV de Knots vr 27-03-2020
Ut Krisje - Krisje III vr 03-04-2020
Krisje III - Den Bels Angels vr 10-04-2020
Sundarts - Krisje III vr 24-04-2020
Krisje III - NTH vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts