Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Tokkiestreet Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Café De Kèrel (Molenstraat 202, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Tokkiestreet - Praaivangers vr 13-09-2019
Tokkiestreet - Krisje III vr 20-09-2019
Den Hoek II - Tokkiestreet vr 27-09-2019
Tokkiestreet - Factor 180 vr 04-10-2019
Victoria II - Tokkiestreet vr 11-10-2019
Tokkiestreet - Victoria III vr 25-10-2019
Bull-IT - Tokkiestreet vr 01-11-2019
Tokkiestreet - VPV de Knots vr 08-11-2019
Ut Krisje - Tokkiestreet vr 15-11-2019
Tokkiestreet - Den Bels Angels vr 22-11-2019
Sundarts - Tokkiestreet vr 29-11-2019
Tokkiestreet - NTH vr 13-12-2019
De Toekomst - Tokkiestreet vr 20-12-2019
Praaivangers - Tokkiestreet vr 10-01-2020
Krisje III - Tokkiestreet vr 17-01-2020
Tokkiestreet - Den Hoek II vr 31-01-2020
Factor 180 - Tokkiestreet vr 07-02-2020
Tokkiestreet - Victoria II vr 14-02-2020
Victoria III - Tokkiestreet vr 06-03-2020
Tokkiestreet - Bull-IT vr 13-03-2020
VPV de Knots - Tokkiestreet vr 20-03-2020
Tokkiestreet - Ut Krisje vr 27-03-2020
Den Bels Angels - Tokkiestreet vr 03-04-2020
Tokkiestreet - Sundarts vr 10-04-2020
NTH - Tokkiestreet vr 24-04-2020
Tokkiestreet - De Toekomst vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts