competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Factor 180 Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Cafe `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Factor 180 - Victoria III V - V
Factor 180 - Bull-IT V - V
ut Krisje - Factor 180 V - V
Factor 180 - NTH V - V
Tokkiestreet - Factor 180 V - V
Factor 180 - Den Bels Angels V - V
Den Hoek II - Factor 180 V - V
Factor 180 - Sundarts V - V
Praaivangers - Factor 180 V - V
Factor 180 - Krisje III V - V
De Toekomst - Factor 180 V - V
Factor 180 - VPV de Knots V - V
Victoria II - Factor 180 V - V
Victoria III - Factor 180 vr 08-01-2021
Bull-IT - Factor 180 vr 15-01-2021
Factor 180 - ut Krisje vr 29-01-2021
NTH - Factor 180 vr 05-02-2021
Factor 180 - Tokkiestreet vr 19-02-2021
Den Bels Angels - Factor 180 vr 26-02-2021
Factor 180 - Den Hoek II vr 12-03-2021
Sundarts - Factor 180 vr 19-03-2021
Factor 180 - Praaivangers vr 26-03-2021
Krisje III - Factor 180 vr 02-04-2021
Factor 180 - De Toekomst vr 16-04-2021
VPV de Knots - Factor 180 vr 23-04-2021
Factor 180 - Victoria II vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts