|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
Den Hoek II
Locatie Speeldag
Bier- en Eetcafe Den Hoek (Rucphenseweg 14, Zundert) Vrijdag
Divisie
Poule B
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Hoek II - De Toekomst 7 - 2
Den Hoek 3 - Den Hoek II vr 30-09-2022
Den Hoek II - Jolly Darts vr 07-10-2022
Den Hoek II - Bull-IT vr 14-10-2022
Victoria II - Den Hoek II vr 21-10-2022
Den Hoek II - VPV de Knots vr 04-11-2022
Double Trouble - Den Hoek II ma 07-11-2022
Den Hoek II - Victoria III vr 18-11-2022
Krisje III - Den Hoek II vr 25-11-2022
Den Hoek II - ut Krisje vr 02-12-2022
Praaivangers - Den Hoek II vr 16-12-2022
Den Hoek II - Sundarts vr 13-01-2023
Tokkiestreet - Den Hoek II vr 20-01-2023
De Toekomst - Den Hoek II vr 27-01-2023
Den Hoek II - Den Hoek 3 vr 10-02-2023
Jolly Darts - Den Hoek II vr 24-02-2023
Bull-IT - Den Hoek II vr 03-03-2023
Den Hoek II - Victoria II vr 10-03-2023
VPV de Knots - Den Hoek II vr 24-03-2023
Den Hoek II - Double Trouble vr 31-03-2023
Victoria III - Den Hoek II vr 07-04-2023
Den Hoek II - Krisje III vr 14-04-2023
ut Krisje - Den Hoek II vr 21-04-2023
Den Hoek II - Praaivangers vr 12-05-2023
Sundarts - Den Hoek II vr 19-05-2023
Den Hoek II - Tokkiestreet vr 26-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts