Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
MultiMaten Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Café-Zaal Victoria (Molenstraat 118, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Bels I - MultiMaten vr 13-09-2019
MultiMaten - Dun Zatte Schup vr 20-09-2019
Wapen V - MultiMaten vr 27-09-2019
MultiMaten - Bull Boyz vr 04-10-2019
De Kereltjes - MultiMaten ma 07-10-2019
MultiMaten - BullShooters vr 25-10-2019
Jolly Jester II - MultiMaten wo 30-10-2019
MultiMaten - Den Hoek 3 vr 08-11-2019
Wapen I - MultiMaten vr 15-11-2019
B&S Ut Krisje - MultiMaten vr 22-11-2019
MultiMaten - HHH vr 29-11-2019
Kieremikkers - MultiMaten vr 13-12-2019
MultiMaten - Double Trouble vr 20-12-2019
MultiMaten - Den Bels I vr 10-01-2020
Dun Zatte Schup - MultiMaten vr 17-01-2020
MultiMaten - Wapen V vr 31-01-2020
Bull Boyz - MultiMaten vr 07-02-2020
MultiMaten - De Kereltjes vr 14-02-2020
BullShooters - MultiMaten vr 06-03-2020
MultiMaten - Jolly Jester II vr 13-03-2020
Den Hoek 3 - MultiMaten vr 20-03-2020
MultiMaten - Wapen I vr 27-03-2020
MultiMaten - B&S Ut Krisje vr 03-04-2020
HHH - MultiMaten vr 10-04-2020
MultiMaten - Kieremikkers vr 24-04-2020
Double Trouble - MultiMaten ma 11-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts