Dartsdrive ZRDF zondag 17 oktober 2021! inschrijven kan nog tot zaterdag 16-10 12:00uur

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Double Trouble Maandag
Divisie
Poule A
Locatie
De Leeuwerik (St. Jacobsstraat 1B, Galder)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Wapen I - Double Trouble 3 - 6
Double Trouble - Kieremikkers 3 - 6
Dun Zatte Schup - Double Trouble 7 - 2
Double Trouble - Den Hoek 3 7 - 2
MultiMaten - Double Trouble vr 22-10-2021
Double Trouble - BullShooters ma 08-11-2021
Wapen 9 - Double Trouble vr 19-11-2021
HHH - Double Trouble vr 03-12-2021
Double Trouble - Jolly Jester II ma 13-12-2021
B&S Ut Krisje - Double Trouble vr 14-01-2022
Double Trouble - Bull Boyz ma 17-01-2022
Double Trouble - Wapen I ma 24-01-2022
Kieremikkers - Double Trouble vr 11-02-2022
Double Trouble - Dun Zatte Schup ma 14-02-2022
Den Hoek 3 - Double Trouble vr 04-03-2022
Double Trouble - MultiMaten ma 07-03-2022
BullShooters - Double Trouble vr 01-04-2022
Double Trouble - Wapen 9 ma 04-04-2022
Double Trouble - HHH ma 18-04-2022
Jolly Jester II - Double Trouble wo 11-05-2022
Double Trouble - B&S Ut Krisje ma 16-05-2022
Bull Boyz - Double Trouble vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts