Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Kieremikkers Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafť van `T (Wernhoutseweg 116, Wernhout)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Kieremikkers - B&S Ut Krisje vr 13-09-2019
Kieremikkers - Double Trouble vr 20-09-2019
Den Bels I - Kieremikkers vr 27-09-2019
Kieremikkers - Dun Zatte Schup vr 04-10-2019
Wapen V - Kieremikkers vr 11-10-2019
Kieremikkers - Bull Boyz vr 25-10-2019
De Kereltjes - Kieremikkers ma 28-10-2019
Kieremikkers - BullShooters vr 08-11-2019
Jolly Jester II - Kieremikkers wo 13-11-2019
Kieremikkers - Den Hoek 3 vr 22-11-2019
Wapen I - Kieremikkers vr 29-11-2019
Kieremikkers - MultiMaten vr 13-12-2019
HHH - Kieremikkers vr 20-12-2019
B&S Ut Krisje - Kieremikkers vr 10-01-2020
Double Trouble - Kieremikkers ma 13-01-2020
Kieremikkers - Den Bels I vr 31-01-2020
Dun Zatte Schup - Kieremikkers vr 07-02-2020
Kieremikkers - Wapen V vr 14-02-2020
Bull Boyz - Kieremikkers vr 06-03-2020
Kieremikkers - De Kereltjes vr 13-03-2020
BullShooters - Kieremikkers vr 20-03-2020
Kieremikkers - Jolly Jester II vr 27-03-2020
Den Hoek 3 - Kieremikkers vr 03-04-2020
Kieremikkers - Wapen I vr 10-04-2020
MultiMaten - Kieremikkers vr 24-04-2020
Kieremikkers - HHH vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts