2e ZRDF Divisiekampioenschappen . 1e prijs per poule €100,- zaterdag 9 maart Bij café-zaal Victoria . Voor inlichtingen en of inschrijvingen: dartsdrive@zrdf.nl

|nieuw in 22/23

0

nieuw in 22/23

07-02-2023 21:40

al jaren is er discussie over het `Jack Roovers Fust`. steeds minder teams, zeker in de B- en C-poule, nemen de laatste jaren deel aan deze competitie. we zijn dan ook op zoek gegaan naar een nieuw format en denken dat gevonden te hebben in het `Jack Roovers Team Toernooi`.
teams kunnen hiervoor inschrijven. bedoeling is wel dat het team uit spelers bestaat die voor 1 team in de ZRDF competitie uitkomen. minimale grootte van een team is 4 personen. het precieze wedstrijdschema van de wedstrijden wordt nog nader bekeken. in ieder geval een kort format van bv 2 singles, 2 koppels en een teamronde. de wedstrijden worden in een toernooivorm gespeeld en uiteindelijk zal er 1 team zich winnaar mogen noemen.
het `Jack Roovers Teamtoernooi` wordt gehouden op 29 april bij cafe-zaal Victoria.

Tevens gaan we dit jaar ook weer verder met de poule-kampioenschappen. na een rustige eerste editie hopen we dit jaar wat meer deelnemers te mogen verwelkomen. in feite zijn het 3 toernooien op een avond en locatie. alle deelnemers komen ui tegen spelers uit hun eigen divisie. er zullen dez avond dus ook 3 kampioenen worden gekroond.

Hopelijk zien we vele van jullie op een of beide avonden.
tot dan
gr. bestuur Z.R.D.F.

|Reacties


Er zijn nog geen reacties op dit nieuwsbericht.


|Reageer


  • Naam *
  • Email *
  • Bericht *
  • Wij registeren je IP-adres wanneer je een reactie plaatst, om fraude in de reacties te voorkomen.
Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts