Dartsdrive ZRDF zondag 17 oktober 2021! inschrijven kan nog tot zaterdag 16-10 12:00uur

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Den Thuur Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Den Thuur (Achtmaalseweg 178, Achtmaal)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Team van x - Den Thuur vr 11-09-2020
Den Thuur - Ossekop III vr 18-09-2020
DC Cafe Neefs - Den Thuur vr 25-09-2020
Den Thuur - Den Bels II vr 25-09-2020
S.G.Z. - Den Thuur wo 20-10-2021
Den Thuur - Zeker En Vast vr 05-11-2021
Jolly Jester I - Den Thuur vr 12-11-2021
Den Thuur - H4DC V - V
Den Bels V - Den Thuur V - V
Den Thuur - Connie Missen vr 17-12-2021
Bulls Hit - Den Thuur di 11-01-2022
Den Thuur - Jolly Darts vr 21-01-2022
Den Thuur - Team van x vr 28-01-2022
Ossekop III - Den Thuur V - V
Den Thuur - DC Cafe Neefs vr 18-02-2022
Den Bels II - Den Thuur do 03-03-2022
Den Thuur - S.G.Z. vr 11-03-2022
Zeker En Vast - Den Thuur vr 25-03-2022
Den Thuur - Jolly Jester I vr 01-04-2022
H4DC - Den Thuur vr 08-04-2022
Den Thuur - Den Bels V vr 15-04-2022
Connie Missen - Den Thuur vr 13-05-2022
Den Thuur - Bulls Hit vr 20-05-2022
Jolly Darts - Den Thuur vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts