Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Den Bels V Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Café Den Bels (Molenstraat 148, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Bels V - Connie Missen vr 13-09-2019
Team van X - Den Bels V vr 20-09-2019
Den Bels V - `t Boomke vr 27-09-2019
Den Bels V - DC Café Neefs vr 04-10-2019
Jolly Darts - Den Bels V vr 11-10-2019
Den Bels V - Den Bels II vr 25-10-2019
Onderin Is Altijd Goed - Den Bels V vr 01-11-2019
Den Bels V - S.G.Z. vr 08-11-2019
Ossekop III - Den Bels V do 14-11-2019
Den Bels V - Zeker En Vast vr 22-11-2019
H4DC - Den Bels V vr 29-11-2019
Den Bels V - Jolly Jester I vr 13-12-2019
Bulls Hit - Den Bels V di 17-12-2019
Connie Missen - Den Bels V vr 10-01-2020
Den Bels V - Team van X vr 17-01-2020
`t Boomke - Den Bels V vr 31-01-2020
DC Café Neefs - Den Bels V vr 07-02-2020
Den Bels V - Jolly Darts vr 14-02-2020
Den Bels II - Den Bels V do 05-03-2020
Den Bels V - Onderin Is Altijd Goed vr 13-03-2020
S.G.Z. - Den Bels V wo 16-03-2020
Den Bels V - Ossekop III vr 27-03-2020
Zeker En Vast - Den Bels V vr 03-04-2020
Den Bels V - H4DC vr 10-04-2020
Jolly Jester I - Den Bels V vr 24-04-2020
Den Bels V - Bulls Hit vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts