competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Zeker En Vast Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Cafe Den Bels (Molenstraat 148, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
S.G.Z. - Zeker En Vast V - V
`t Boomke - Zeker En Vast vr 18-09-2020
Zeker En Vast - Jolly Jester I vr 25-09-2020
H4DC - Zeker En Vast vr 02-10-2020
Zeker En Vast - Den Bels V vr 09-10-2020
Den Thuur - Zeker En Vast vr 16-10-2020
Zeker En Vast - Connie Missen vr 23-10-2020
Bulls Hit - Zeker En Vast di 03-11-2020
Zeker En Vast - Jolly Darts vr 13-11-2020
Team van x - Zeker En Vast vr 20-11-2020
Zeker En Vast - Ossekop III V - V
DC Cafe Neefs - Zeker En Vast vr 11-12-2020
Zeker En Vast - Den Bels II vr 18-12-2020
Zeker En Vast - S.G.Z. vr 08-01-2021
Zeker En Vast - `t Boomke vr 15-01-2021
Jolly Jester I - Zeker En Vast vr 29-01-2021
Zeker En Vast - H4DC vr 05-02-2021
Den Bels V - Zeker En Vast vr 19-02-2021
Zeker En Vast - Den Thuur vr 26-02-2021
Connie Missen - Zeker En Vast vr 12-03-2021
Zeker En Vast - Bulls Hit vr 19-03-2021
Jolly Darts - Zeker En Vast vr 26-03-2021
Zeker En Vast - Team van x vr 02-04-2021
Ossekop III - Zeker En Vast do 15-04-2021
Zeker En Vast - DC Cafe Neefs vr 23-04-2021
Den Bels II - Zeker En Vast do 13-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts