Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
S.G.Z. Woensdag
Divisie
Poule C
Locatie
Café `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
S.G.Z. - Ossekop III wo 11-09-2019
Zeker En Vast - S.G.Z. vr 20-09-2019
S.G.Z. - H4DC wo 25-09-2019
Jolly Jester I - S.G.Z. vr 04-10-2019
S.G.Z. - Bulls Hit wo 09-10-2019
Connie Missen - S.G.Z. vr 25-10-2019
S.G.Z. - Team van X wo 30-10-2019
Den Bels V - S.G.Z. vr 08-11-2019
S.G.Z. - DC Café Neefs wo 13-11-2019
Jolly Darts - S.G.Z. vr 22-11-2019
S.G.Z. - Den Bels II wo 27-11-2019
Onderin Is Altijd Goed - S.G.Z. vr 13-12-2019
S.G.Z. - `t Boomke wo 18-12-2019
Ossekop III - S.G.Z. do 09-01-2020
S.G.Z. - Zeker En Vast wo 15-01-2020
H4DC - S.G.Z. vr 31-01-2020
S.G.Z. - Jolly Jester I wo 05-02-2020
Bulls Hit - S.G.Z. di 11-02-2020
S.G.Z. - Connie Missen wo 04-03-2020
Team van X - S.G.Z. vr 13-03-2020
S.G.Z. - Den Bels V wo 16-03-2020
DC Café Neefs - S.G.Z. vr 27-03-2020
S.G.Z. - Jolly Darts wo 01-04-2020
Den Bels II - S.G.Z. do 09-04-2020
S.G.Z. - Onderin Is Altijd Goed wo 22-04-2020
`t Boomke - S.G.Z. vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts