|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Team van x Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Cafe `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Bulls Hit - Team van x di 21-09-2021
Team van x - H4DC vr 08-10-2021
Den Bels V - Team van x vr 15-10-2021
Team van x - Jolly Jester I vr 22-10-2021
Connie Missen - Team van x vr 05-11-2021
Team van x - Den Thuur vr 12-11-2021
`t Boomke - Team van x vr 19-11-2021
Team van x - Ossekop III vr 26-11-2021
Krisje III - Team van x vr 03-12-2021
Team van x - Jolly Darts vr 17-12-2021
Zeker En Vast - Team van x vr 14-01-2022
Team van x - DC Cafe Neefs vr 21-01-2022
Team van x - Bulls Hit vr 28-01-2022
H4DC - Team van x vr 18-02-2022
Team van x - Den Bels V vr 04-03-2022
Jolly Jester I - Team van x vr 11-03-2022
Team van x - Connie Missen vr 25-03-2022
Den Thuur - Team van x vr 01-04-2022
Team van x - `t Boomke vr 08-04-2022
Ossekop III - Team van x do 14-04-2022
Team van x - Krisje III vr 22-04-2022
Jolly Darts - Team van x vr 13-05-2022
Team van x - Zeker En Vast vr 20-05-2022
DC Cafe Neefs - Team van x vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts