competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Den Bels II Donderdag
Divisie
Poule C
Locatie
Cafe Den Bels (Molenstraat 148, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Bels II - Jolly Jester I 2 - 7
H4DC - Den Bels II vr 18-09-2020
Den Bels II - Den Bels V do 24-09-2020
Den Thuur - Den Bels II vr 02-10-2020
Den Bels II - Connie Missen do 08-10-2020
Bulls Hit - Den Bels II di 13-10-2020
Den Bels II - Jolly Darts do 22-10-2020
Team van x - Den Bels II vr 06-11-2020
Den Bels II - Ossekop III V - V
DC Cafe Neefs - Den Bels II vr 20-11-2020
Den Bels II - `t Boomke do 26-11-2020
Den Bels II - S.G.Z. V - V
Zeker En Vast - Den Bels II vr 18-12-2020
Jolly Jester I - Den Bels II vr 08-01-2021
Den Bels II - H4DC do 14-01-2021
Den Bels V - Den Bels II vr 29-01-2021
Den Bels II - Den Thuur do 04-02-2021
Connie Missen - Den Bels II vr 19-02-2021
Den Bels II - Bulls Hit do 25-02-2021
Jolly Darts - Den Bels II vr 12-03-2021
Den Bels II - Team van x do 18-03-2021
Ossekop III - Den Bels II do 25-03-2021
Den Bels II - DC Cafe Neefs do 01-04-2021
`t Boomke - Den Bels II vr 16-04-2021
S.G.Z. - Den Bels II wo 21-04-2021
Den Bels II - Zeker En Vast do 13-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts