Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Den Bels II Donderdag
Divisie
Poule C
Locatie
Café Den Bels (Molenstraat 148, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Bels II - H4DC do 12-09-2019
Jolly Jester I - Den Bels II vr 20-09-2019
Den Bels II - Bulls Hit do 26-09-2019
Connie Missen - Den Bels II vr 04-10-2019
Den Bels II - Team van X do 10-10-2019
Den Bels V - Den Bels II vr 25-10-2019
Den Bels II - DC Café Neefs do 31-10-2019
Jolly Darts - Den Bels II vr 08-11-2019
Den Bels II - `t Boomke do 14-11-2019
Den Bels II - Onderin Is Altijd Goed do 21-11-2019
S.G.Z. - Den Bels II wo 27-11-2019
Den Bels II - Ossekop III do 12-12-2019
Zeker En Vast - Den Bels II vr 20-12-2019
H4DC - Den Bels II vr 10-01-2020
Den Bels II - Jolly Jester I do 16-01-2020
Bulls Hit - Den Bels II di 28-01-2020
Den Bels II - Connie Missen do 06-02-2020
Team van X - Den Bels II vr 14-02-2020
Den Bels II - Den Bels V do 05-03-2020
DC Café Neefs - Den Bels II vr 13-03-2020
Den Bels II - Jolly Darts do 16-03-2020
`t Boomke - Den Bels II vr 27-03-2020
Onderin Is Altijd Goed - Den Bels II vr 03-04-2020
Den Bels II - S.G.Z. do 09-04-2020
Ossekop III - Den Bels II do 23-04-2020
Den Bels II - Zeker En Vast do 14-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts