|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Bulls Hit Dinsdag
Divisie
Poule C
Locatie
Cafe van `T (Wernhoutseweg 116, Wernhout)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Bulls Hit - Team van x di 21-09-2021
H4DC - Bulls Hit vr 01-10-2021
Bulls Hit - Den Bels V di 05-10-2021
Jolly Jester I - Bulls Hit vr 15-10-2021
Bulls Hit - Connie Missen di 19-10-2021
Den Thuur - Bulls Hit vr 05-11-2021
Bulls Hit - `t Boomke di 09-11-2021
Ossekop III - Bulls Hit do 18-11-2021
Bulls Hit - Krisje III di 23-11-2021
Jolly Darts - Bulls Hit vr 03-12-2021
Bulls Hit - Zeker En Vast di 14-12-2021
DC Cafe Neefs - Bulls Hit vr 14-01-2022
Team van x - Bulls Hit vr 28-01-2022
Bulls Hit - H4DC di 08-02-2022
Den Bels V - Bulls Hit vr 18-02-2022
Bulls Hit - Jolly Jester I di 22-02-2022
Connie Missen - Bulls Hit vr 11-03-2022
Bulls Hit - Den Thuur di 22-03-2022
`t Boomke - Bulls Hit vr 01-04-2022
Bulls Hit - Ossekop III di 05-04-2022
Krisje III - Bulls Hit vr 15-04-2022
Bulls Hit - Jolly Darts di 19-04-2022
Zeker En Vast - Bulls Hit vr 13-05-2022
Bulls Hit - DC Cafe Neefs di 17-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts