competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
DC Cafe Neefs Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Cafe Neefs (Molenstraat 129, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
DC Cafe Neefs - H4DC 4 - 5
Den Bels V - DC Cafe Neefs vr 18-09-2020
DC Cafe Neefs - Den Thuur vr 25-09-2020
Connie Missen - DC Cafe Neefs vr 02-10-2020
DC Cafe Neefs - Bulls Hit vr 09-10-2020
Jolly Darts - DC Cafe Neefs vr 16-10-2020
DC Cafe Neefs - Team van x vr 23-10-2020
Ossekop III - DC Cafe Neefs V - V
DC Cafe Neefs - `t Boomke vr 13-11-2020
DC Cafe Neefs - Den Bels II vr 20-11-2020
S.G.Z. - DC Cafe Neefs V - V
DC Cafe Neefs - Zeker En Vast vr 11-12-2020
Jolly Jester I - DC Cafe Neefs vr 18-12-2020
H4DC - DC Cafe Neefs vr 08-01-2021
DC Cafe Neefs - Den Bels V vr 15-01-2021
Den Thuur - DC Cafe Neefs vr 29-01-2021
DC Cafe Neefs - Connie Missen vr 05-02-2021
Bulls Hit - DC Cafe Neefs di 09-02-2021
DC Cafe Neefs - Jolly Darts vr 26-02-2021
Team van x - DC Cafe Neefs vr 12-03-2021
DC Cafe Neefs - Ossekop III vr 19-03-2021
`t Boomke - DC Cafe Neefs vr 26-03-2021
Den Bels II - DC Cafe Neefs do 01-04-2021
DC Cafe Neefs - S.G.Z. vr 16-04-2021
Zeker En Vast - DC Cafe Neefs vr 23-04-2021
DC Cafe Neefs - Jolly Jester I vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts