|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Krisje III Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Cafe Ut Krisje (Sint Bavostraat 77, Rijsbergen)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Krisje III - Connie Missen vr 24-09-2021
Den Thuur - Krisje III vr 01-10-2021
Krisje III - `t Boomke vr 08-10-2021
Ossekop III - Krisje III do 14-10-2021
Krisje III - Jolly Darts vr 05-11-2021
Zeker En Vast - Krisje III vr 12-11-2021
Krisje III - DC Cafe Neefs vr 19-11-2021
Bulls Hit - Krisje III di 23-11-2021
Krisje III - Team van x vr 03-12-2021
H4DC - Krisje III vr 17-12-2021
Krisje III - Den Bels V vr 14-01-2022
Jolly Jester I - Krisje III vr 21-01-2022
Connie Missen - Krisje III vr 28-01-2022
Krisje III - Den Thuur vr 11-02-2022
`t Boomke - Krisje III vr 18-02-2022
Krisje III - Ossekop III vr 04-03-2022
Jolly Darts - Krisje III vr 25-03-2022
Krisje III - Zeker En Vast vr 01-04-2022
DC Cafe Neefs - Krisje III vr 08-04-2022
Krisje III - Bulls Hit vr 15-04-2022
Team van x - Krisje III vr 22-04-2022
Krisje III - H4DC vr 13-05-2022
Den Bels V - Krisje III vr 20-05-2022
Krisje III - Jolly Jester I vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts