Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Praaivangers Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Café van `T (Wernhoutseweg 116, Wernhout)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Tokkiestreet - Praaivangers vr 13-09-2019
Praaivangers - VPV de Knots vr 20-09-2019
Krisje III - Praaivangers vr 27-09-2019
Praaivangers - Ut Krisje vr 04-10-2019
Den Hoek II - Praaivangers vr 11-10-2019
Praaivangers - Den Bels Angels vr 25-10-2019
Factor 180 - Praaivangers vr 01-11-2019
Praaivangers - Sundarts vr 08-11-2019
Victoria II - Praaivangers vr 15-11-2019
Praaivangers - NTH vr 22-11-2019
Victoria III - Praaivangers vr 29-11-2019
Praaivangers - De Toekomst vr 13-12-2019
Bull-IT - Praaivangers vr 20-12-2019
Praaivangers - Tokkiestreet vr 10-01-2020
VPV de Knots - Praaivangers vr 17-01-2020
Praaivangers - Krisje III vr 31-01-2020
Ut Krisje - Praaivangers vr 07-02-2020
Praaivangers - Den Hoek II vr 14-02-2020
Den Bels Angels - Praaivangers vr 06-03-2020
Praaivangers - Factor 180 vr 13-03-2020
Sundarts - Praaivangers vr 20-03-2020
Praaivangers - Victoria II vr 27-03-2020
NTH - Praaivangers vr 03-04-2020
Praaivangers - Victoria III vr 10-04-2020
De Toekomst - Praaivangers vr 24-04-2020
Praaivangers - Bull-IT vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts