Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
De Toekomst Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Café De Toekomst (Pastoor de Bakkerstraat 19, Achtmaal)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Krisje III - De Toekomst vr 13-09-2019
De Toekomst - Den Hoek II vr 20-09-2019
Factor 180 - De Toekomst vr 27-09-2019
De Toekomst - Victoria II vr 04-10-2019
Victoria III - De Toekomst vr 11-10-2019
De Toekomst - Bull-IT vr 25-10-2019
VPV de Knots - De Toekomst vr 01-11-2019
De Toekomst - Ut Krisje vr 08-11-2019
Den Bels Angels - De Toekomst vr 15-11-2019
De Toekomst - Sundarts vr 22-11-2019
NTH - De Toekomst vr 29-11-2019
Praaivangers - De Toekomst vr 13-12-2019
De Toekomst - Tokkiestreet vr 20-12-2019
De Toekomst - Krisje III vr 10-01-2020
Den Hoek II - De Toekomst vr 17-01-2020
De Toekomst - Factor 180 vr 31-01-2020
Victoria II - De Toekomst vr 07-02-2020
De Toekomst - Victoria III vr 14-02-2020
Bull-IT - De Toekomst vr 06-03-2020
De Toekomst - VPV de Knots vr 13-03-2020
Ut Krisje - De Toekomst vr 20-03-2020
De Toekomst - Den Bels Angels vr 27-03-2020
Sundarts - De Toekomst vr 03-04-2020
De Toekomst - NTH vr 10-04-2020
De Toekomst - Praaivangers vr 24-04-2020
Tokkiestreet - De Toekomst vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts