|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
Jolly Darts
Locatie Speeldag
Cafe Jolly Jester (Sint Bavostraat 35, Rijsbergen) Vrijdag
Divisie
Poule B
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Hoek 3 - Jolly Darts 6 - 3
Jolly Darts - Krisje III vr 30-09-2022
Den Hoek II - Jolly Darts vr 07-10-2022
Jolly Darts - ut Krisje vr 14-10-2022
Bull-IT - Jolly Darts vr 21-10-2022
Jolly Darts - Praaivangers vr 04-11-2022
Victoria II - Jolly Darts vr 11-11-2022
Jolly Darts - Sundarts vr 18-11-2022
VPV de Knots - Jolly Darts vr 25-11-2022
Jolly Darts - Tokkiestreet vr 02-12-2022
Double Trouble - Jolly Darts ma 12-12-2022
Jolly Darts - De Toekomst vr 13-01-2023
Victoria III - Jolly Darts vr 20-01-2023
Jolly Darts - Den Hoek 3 vr 27-01-2023
Krisje III - Jolly Darts vr 10-02-2023
Jolly Darts - Den Hoek II vr 24-02-2023
ut Krisje - Jolly Darts vr 03-03-2023
Jolly Darts - Bull-IT vr 10-03-2023
Praaivangers - Jolly Darts vr 24-03-2023
Jolly Darts - Victoria II vr 31-03-2023
Sundarts - Jolly Darts vr 07-04-2023
Jolly Darts - VPV de Knots vr 14-04-2023
Tokkiestreet - Jolly Darts vr 21-04-2023
Jolly Darts - Double Trouble vr 12-05-2023
De Toekomst - Jolly Darts vr 19-05-2023
Jolly Darts - Victoria III vr 26-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts