Dartsdrive ZRDF zondag 17 oktober 2021! inschrijven kan nog tot zaterdag 16-10 12:00uur

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Den Hoek 3 Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Bier- en Eetcafe Den Hoek (Rucphenseweg 14, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Dun Zatte Schup - Den Hoek 3 6 - 3
Den Hoek 3 - MultiMaten 4 - 5
Double Trouble - Den Hoek 3 7 - 2
Den Hoek 3 - BullShooters vr 22-10-2021
Wapen 9 - Den Hoek 3 vr 05-11-2021
HHH - Den Hoek 3 vr 19-11-2021
Den Hoek 3 - Jolly Jester II vr 26-11-2021
B&S Ut Krisje - Den Hoek 3 vr 03-12-2021
Den Hoek 3 - Bull Boyz vr 17-12-2021
Wapen I - Den Hoek 3 vr 14-01-2022
Den Hoek 3 - Kieremikkers vr 21-01-2022
Den Hoek 3 - Dun Zatte Schup vr 28-01-2022
MultiMaten - Den Hoek 3 vr 18-02-2022
Den Hoek 3 - Double Trouble vr 04-03-2022
BullShooters - Den Hoek 3 vr 11-03-2022
Den Hoek 3 - Wapen 9 vr 25-03-2022
Den Hoek 3 - HHH vr 08-04-2022
Jolly Jester II - Den Hoek 3 wo 13-04-2022
Den Hoek 3 - B&S Ut Krisje vr 22-04-2022
Bull Boyz - Den Hoek 3 vr 13-05-2022
Den Hoek 3 - Wapen I vr 20-05-2022
Kieremikkers - Den Hoek 3 vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts