Dartsdrive ZRDF zondag 17 oktober 2021! inschrijven kan nog tot zaterdag 16-10 12:00uur

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Dun Zatte Schup Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafe-Zaal Het Wapen van Zundert (Katerstraat 12, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Dun Zatte Schup - Den Hoek 3 6 - 3
MultiMaten - Dun Zatte Schup 4 - 5
Dun Zatte Schup - Double Trouble 7 - 2
BullShooters - Dun Zatte Schup 7 - 2
Dun Zatte Schup - Wapen 9 vr 22-10-2021
Dun Zatte Schup - HHH vr 12-11-2021
Jolly Jester II - Dun Zatte Schup wo 17-11-2021
Dun Zatte Schup - B&S Ut Krisje vr 26-11-2021
Bull Boyz - Dun Zatte Schup vr 03-12-2021
Dun Zatte Schup - Wapen I vr 17-12-2021
Kieremikkers - Dun Zatte Schup vr 14-01-2022
Den Hoek 3 - Dun Zatte Schup vr 28-01-2022
Dun Zatte Schup - MultiMaten vr 11-02-2022
Double Trouble - Dun Zatte Schup ma 14-02-2022
Dun Zatte Schup - BullShooters vr 04-03-2022
Wapen 9 - Dun Zatte Schup vr 11-03-2022
HHH - Dun Zatte Schup vr 01-04-2022
Dun Zatte Schup - Jolly Jester II vr 08-04-2022
B&S Ut Krisje - Dun Zatte Schup vr 15-04-2022
Dun Zatte Schup - Bull Boyz vr 22-04-2022
Wapen I - Dun Zatte Schup vr 13-05-2022
Dun Zatte Schup - Kieremikkers vr 20-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts