Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
De Kereltjes Maandag
Divisie
Poule A
Locatie
Café-Zaal Victoria (Molenstraat 118, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
De Kereltjes - BullShooters ma 09-09-2019
Jolly Jester II - De Kereltjes wo 18-09-2019
De Kereltjes - Den Hoek 3 ma 23-09-2019
Wapen I - De Kereltjes vr 04-10-2019
De Kereltjes - MultiMaten ma 07-10-2019
HHH - De Kereltjes vr 25-10-2019
De Kereltjes - Kieremikkers ma 28-10-2019
Double Trouble - De Kereltjes ma 04-11-2019
De Kereltjes - Den Bels I ma 11-11-2019
Dun Zatte Schup - De Kereltjes vr 22-11-2019
De Kereltjes - Wapen V ma 25-11-2019
Bull Boyz - De Kereltjes vr 13-12-2019
De Kereltjes - B&S Ut Krisje ma 16-12-2019
BullShooters - De Kereltjes vr 10-01-2020
De Kereltjes - Jolly Jester II ma 13-01-2020
Den Hoek 3 - De Kereltjes vr 31-01-2020
De Kereltjes - Wapen I ma 03-02-2020
MultiMaten - De Kereltjes vr 14-02-2020
De Kereltjes - HHH ma 02-03-2020
Kieremikkers - De Kereltjes vr 13-03-2020
De Kereltjes - Double Trouble ma 16-03-2020
Den Bels I - De Kereltjes vr 27-03-2020
De Kereltjes - Dun Zatte Schup ma 30-03-2020
Wapen V - De Kereltjes vr 10-04-2020
De Kereltjes - Bull Boyz ma 20-04-2020
B&S Ut Krisje - De Kereltjes vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts