|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Kieremikkers Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafe van `T (Wernhoutseweg 116, Wernhout)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Kieremikkers - MultiMaten vr 24-09-2021
Double Trouble - Kieremikkers ma 27-09-2021
Kieremikkers - BullShooters vr 08-10-2021
Wapen 9 - Kieremikkers vr 15-10-2021
HHH - Kieremikkers vr 05-11-2021
Kieremikkers - Jolly Jester II vr 12-11-2021
B&S Ut Krisje - Kieremikkers vr 19-11-2021
Kieremikkers - Bull Boyz vr 26-11-2021
Wapen I - Kieremikkers vr 03-12-2021
Kieremikkers - Dun Zatte Schup vr 14-01-2022
Den Hoek 3 - Kieremikkers vr 21-01-2022
MultiMaten - Kieremikkers vr 28-01-2022
Kieremikkers - Double Trouble vr 11-02-2022
BullShooters - Kieremikkers vr 18-02-2022
Kieremikkers - Wapen 9 vr 04-03-2022
Kieremikkers - HHH vr 25-03-2022
Jolly Jester II - Kieremikkers wo 30-03-2022
Kieremikkers - B&S Ut Krisje vr 08-04-2022
Bull Boyz - Kieremikkers vr 15-04-2022
Kieremikkers - Wapen I vr 22-04-2022
Dun Zatte Schup - Kieremikkers vr 20-05-2022
Kieremikkers - Den Hoek 3 vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts