competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Den Hoek 3 Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Bier- en Eetcafe Den Hoek (Rucphenseweg 14, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Hoek 3 - B&S Ut Krisje 6 - 3
BullShooters - Den Hoek 3 vr 18-09-2020
Den Hoek 3 - Wapen V V - V
Dun Zatte Schup - Den Hoek 3 V - V
Den Hoek 3 - Den Bels I vr 09-10-2020
Bull Boyz - Den Hoek 3 vr 16-10-2020
Den Hoek 3 - Double Trouble vr 23-10-2020
De Kereltjes - Den Hoek 3 ma 02-11-2020
Den Hoek 3 - Kieremikkers vr 13-11-2020
Wapen I - Den Hoek 3 V - V
Den Hoek 3 - MultiMaten V - V
Den Hoek 3 - Jolly Jester II vr 11-12-2020
HHH - Den Hoek 3 V - V
B&S Ut Krisje - Den Hoek 3 vr 08-01-2021
Den Hoek 3 - BullShooters vr 15-01-2021
Wapen V - Den Hoek 3 vr 29-01-2021
Den Hoek 3 - Dun Zatte Schup vr 05-02-2021
Den Bels I - Den Hoek 3 vr 19-02-2021
Den Hoek 3 - Bull Boyz vr 26-02-2021
Double Trouble - Den Hoek 3 ma 08-03-2021
Den Hoek 3 - De Kereltjes vr 19-03-2021
Kieremikkers - Den Hoek 3 vr 26-03-2021
Den Hoek 3 - Wapen I vr 02-04-2021
MultiMaten - Den Hoek 3 vr 16-04-2021
Jolly Jester II - Den Hoek 3 wo 21-04-2021
Den Hoek 3 - HHH vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts