Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Bull Boyz Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Café `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Bull Boyz - Jolly Jester II vr 13-09-2019
Den Hoek 3 - Bull Boyz vr 20-09-2019
Bull Boyz - Wapen I vr 27-09-2019
MultiMaten - Bull Boyz vr 04-10-2019
Bull Boyz - HHH vr 11-10-2019
Kieremikkers - Bull Boyz vr 25-10-2019
Bull Boyz - Double Trouble vr 01-11-2019
Den Bels I - Bull Boyz vr 08-11-2019
Bull Boyz - Dun Zatte Schup vr 15-11-2019
Wapen V - Bull Boyz vr 22-11-2019
Bull Boyz - B&S Ut Krisje vr 29-11-2019
Bull Boyz - De Kereltjes vr 13-12-2019
BullShooters - Bull Boyz vr 20-12-2019
Jolly Jester II - Bull Boyz wo 08-01-2020
Bull Boyz - Den Hoek 3 vr 17-01-2020
Wapen I - Bull Boyz vr 31-01-2020
Bull Boyz - MultiMaten vr 07-02-2020
HHH - Bull Boyz vr 14-02-2020
Bull Boyz - Kieremikkers vr 06-03-2020
Double Trouble - Bull Boyz ma 09-03-2020
Bull Boyz - Den Bels I vr 20-03-2020
Dun Zatte Schup - Bull Boyz vr 27-03-2020
Bull Boyz - Wapen V vr 03-04-2020
B&S Ut Krisje - Bull Boyz vr 10-04-2020
De Kereltjes - Bull Boyz ma 20-04-2020
Bull Boyz - BullShooters vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts