Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Wapen V Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafť-Zaal Het Wapen van Zundert (Katerstraat 12, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Wapen V - Den Hoek 3 vr 13-09-2019
Wapen I - Wapen V vr 20-09-2019
Wapen V - MultiMaten vr 27-09-2019
HHH - Wapen V vr 04-10-2019
Wapen V - Kieremikkers vr 11-10-2019
Double Trouble - Wapen V ma 21-10-2019
Wapen V - Den Bels I vr 01-11-2019
Dun Zatte Schup - Wapen V vr 08-11-2019
Wapen V - B&S Ut Krisje vr 15-11-2019
Wapen V - Bull Boyz vr 22-11-2019
De Kereltjes - Wapen V ma 25-11-2019
Wapen V - BullShooters vr 13-12-2019
Jolly Jester II - Wapen V wo 18-12-2019
Den Hoek 3 - Wapen V vr 10-01-2020
Wapen V - Wapen I vr 17-01-2020
MultiMaten - Wapen V vr 31-01-2020
Wapen V - HHH vr 07-02-2020
Kieremikkers - Wapen V vr 14-02-2020
Wapen V - Double Trouble vr 06-03-2020
Den Bels I - Wapen V vr 13-03-2020
Wapen V - Dun Zatte Schup vr 20-03-2020
B&S Ut Krisje - Wapen V vr 27-03-2020
Bull Boyz - Wapen V vr 03-04-2020
Wapen V - De Kereltjes vr 10-04-2020
BullShooters - Wapen V vr 24-04-2020
Wapen V - Jolly Jester II vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts