competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Wapen I Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafe-Zaal Het Wapen van Zundert (Katerstraat 12, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Wapen I - BullShooters V - V
Wapen V - Wapen I V - V
Wapen I - Dun Zatte Schup V - V
Den Bels I - Wapen I V - V
Wapen I - Bull Boyz V - V
Double Trouble - Wapen I V - V
Wapen I - De Kereltjes V - V
Kieremikkers - Wapen I V - V
Wapen I - MultiMaten V - V
Wapen I - Den Hoek 3 V - V
Jolly Jester II - Wapen I V - V
Wapen I - HHH V - V
B&S Ut Krisje - Wapen I V - V
BullShooters - Wapen I vr 08-01-2021
Wapen I - Wapen V vr 15-01-2021
Dun Zatte Schup - Wapen I vr 29-01-2021
Wapen I - Den Bels I vr 05-02-2021
Bull Boyz - Wapen I vr 19-02-2021
Wapen I - Double Trouble vr 26-02-2021
De Kereltjes - Wapen I ma 08-03-2021
Wapen I - Kieremikkers vr 19-03-2021
MultiMaten - Wapen I vr 26-03-2021
Den Hoek 3 - Wapen I vr 02-04-2021
Wapen I - Jolly Jester II vr 16-04-2021
HHH - Wapen I vr 23-04-2021
Wapen I - B&S Ut Krisje vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts